KELIONĖ Į TELŠIUS

Kauno miesto ir Kauno rajono filialų nariai aplankė Šaltojo karo muziejų, kuris truko apie penkis dešimtmečius ir yra laikomas pavojingiausiu kariniu konfliktu istorijoje, todėl galėjome apžiūrėti ekspoziciją apie pirmųjų Sovietų Sąjungos požeminius raketų paleidimus.
Vėliau vykome į Žemaitijos sostinę – Telšius, kur mus pasitiko gidė, kuri pasakojo apie miesto istoriją, vedė pro senamiestį, aprodė Telšių Šv. Antano Paduviečio katedrą, kuri yra baroko ir klasicizmo stiliaus.
Po to aplankėme Žemaičių muziejų „Alka“, kuris atskleidžia savitą Žemaitijos istorijos raidą, supažindina lankytojus su krašto gamta, žmonių buitimi ir turtinga meno kūrinių kolekcija.
Prieš grįždami namo dar sustojome Šatrijos kalne, kuris įrengtas vienoje aukščiausių Žemaitijos kalvų, nuo kurio galima matyti ir kitas įspūdingas kalvas bei Telšių katedros bokštą. Ant gretimos kalvos yra atkurta amžinoji ugnis, kuri neužgęsta jau keletą metų, o ją kūreną pasikeisdami dvidešimt keturi savanoriai. Pilni gerų įspūdžių ir geros nuotaikos grįžome namo.