Kauno rajono filialas

LASS narių skaičius filiale – 116.

Pirmininkė
Monika Brivinskienė, mob. 0 658 53081.

Filialas įsikūręs pagrindiniame organizacijos pastate Kaune. Darbinių įgūdžių ugdymo ir užimtumo veiklas amatų būrelyje organizuoja Daiga Gipienė. Būrelio moterų pagaminti rankdarbiai realizuojami įvairiose mugėse ir internetu https://parduotuve.neregiai.lt/ Informacinių technologijų specialistas Deivydas Kirsanovas moko neregius ir silpnaregius naudotis išmaniaisiais mobiliaisiais įrenginiais ir kompiuteriais. Monika Brivinskienė teikia žmonėms socialines paslaugas, veda sveikos judėsenos ir kt. užsiėmimus.

Socialinės reabilitacijos paslaugos
Filiale teikiamos socialinės reabilitacijos asmenims su negalia bendruomenėje paslaugos, finansuojamos valstybės ir Kauno rajono savivaldybės lėšomis.
Atidarytų vietų skaičius – 55, socialinės reabilitacijos paslaugas šiuo metu gauna 45 filialo nariai.

Pagrindinės paslaugos:

  • socialinių ir kasdienių savarankiško gyvenimo įgūdžių, gebėjimų ugdymas ir palaikymas, ar atkūrimas, suteikiant bendrųjų žinių, praktiškai mokant spręsti dėl negalios buityje ir aplinkoje kylančias problemas;
  • mokymosi, užimtumo ir darbinių įgūdžių ugdymas, atkūrimas ir stiprinimas, padedant pasirengti dalyvauti darbo rinkoje ar įsidarbinti, ar išsilaikyti darbo vietoje ar dalyvauti užimtumo veikloje.

Papildomos paslaugos:

  • palydėjimas ir transporto organizavimas.

Specialistų komanda
 – asmens gūdžių ugdymo specialistės:
   Monika Brivinskienė, mob. 0 658 53081 ir Daiga Gipienė.
 – socialinis darbuotojas, IT mokytojas Deivydas Kirsanovas.

Kontaktai
Savanorių pr. 206, LT- 50193 Kaunas

Tel. 0 37 731611
el.p. kaunoraj@lass.lt