Užgavėnės: tradicijų ir džiaugsmo metas

Vasario 13 dieną į VŠĮ LASS pietvakarių centro LASS Kauno miesto filialą atpukšėjo, atbildėjo raganos, velniai, čigonės, daktarai, ožkos ir daug kitų būtybių. Visi susirinko į Užgavėnes pašaukti pavasario ir išlydėti žiemos. Laukdami šilumos ir gyvybės atgimimo, šokome, trypėme ir dainavome, stebėjome lašininio ir kanapinio kovą. Džiaugsmingai kviesti pavasarį mums padėjo folklorinis ansamblis „Kanapija“ (vad. Birutė Viršilaitė), ansamblis „Bičiuliai“ (vad. Jurijus Romanovas) ir svečiai – vaikų folklorinis ansamblis „Kaukutis“ (vad. Birutė Viršilaitė, Asta Račinskaitė ir Geda Žurkevičienė). Kartu su žiema šalin išsiuntėme ir Morę – gana jai žiemos kviesliu būti. Kad varant žiemą nepristigtų energijos, valgėme blynus ir jaukiai bendravome tarpusavyje.
Už sklandų renginį dėkojame šventę pradėjusiai LASS Kauno miesto pirmininkei Romai Girnienei, mus linksminusiems muzikos kolektyvams. Už puikiai padirbtą žiemos simbolį Morę – rankdarbių būreliui ir jo vadovei Daigai Gipienei, o už mikrofonų skambumą ačiū sakome mūsų garso operatoriui Artūrui Lenkšai. O tas blynų skanumėlis! Už gardžias vaišes nepamirštam padėkos ir kavinei „segtukas“ bei jos šeimininkui Juozui Miliauskui.
Ačiū centro darbuotojams ir kiekvienam iš apsilankiusių, kuris savo kaukės unikalumu, nuotaikos pozityvumu prisidėjo prie puikios šventinės atmosferos.
Dalinamės Užgavėnių momentais.