Gražios iniciatyvos dėka centre atsirado galimybė atsispausdinti tekstus Brailio raštu

Kaune veikiančios UAB „Lakameda“ gražios iniciatyvos dėka VšĮ LASS pietvakarių centrui neribotam laikui valdyti ir naudoti buvo perduotas Brailio rašto spausdintuvas Index Everest-DV5. Tai naujos laidos spausdintuvas, kuriuo galima spausdinti įvairius (Pdf, Word ar kt. formato) tekstus Brailio raštu ant storesnio A4 ar A3 dydžio popieriaus.
Gruodžio 9 dieną spausdintuvą į mūsų centrą Kaune (Savanorių pr. 206) atvežė ir pajungė UAB „Lakameda“ atstovai Vilma Rakickaitė ir Gediminas Kazlauskas. Lakameda – tai Kaune veikianti įmonė, gaminanti farmacijos produktų pakuotes, tame tarpe spausdinanti ant vaistų pakuočių ir užrašus Brailio raštu.
Džiaugiamės šia dovana ir tikimės, kad spausdintuvas pravers mūsų organizacijos nariams, naudojantiems Brailio raštą ir bus naudingas mūsų organizacijos veiklai.
Kviečiame LASS narius naudotis spausdintuvo teikiamomis galimybėmis. Jei reikia kokią nors trumpą informaciją ar ilgesnį tekstą atsispausdinti Brailio raštu, galite atvykti į LASS Kauno miesto filialo patalpas ir tai padaryti savarankiškai, ar su mūsų socialinių darbuotojų pagalba. Prieš tai, prašome, pasiskambinkite telefonu 8 37 730304 ir suderinkite laiką iš anksto dėl lankytojų srautų ribojimo.

Dėkojame UAB „Lakameda“ kolektyvui už jų gražią iniciatyvą.