„Purienai“ jau 10 metų vadovauja Onutė

Spalio 17 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre įvyko Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Prienų filialo ataskaitinis susirinkimas. Susirinkimo metu buvo pristatyta metinė veiklos ataskaita, pasidalinta džiaugsmais ir rūpesčiais, padėkota aktyviausiems filialo nariams ir rėmėjams.
Prienų aklųjų ir silpnaregių organizacijos susirinkime dalyvavo nemažas būrys neįgaliųjų bendruomenės narių, taip pat socialinių partnerių bei svečių iš Prienų r. savivaldybės, VŠĮ Kauno ir Marijampolės regionų aklųjų centro, Kauno aklųjų bibliotekos, Prienų visuomenės sveikatos biuro, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro, Alytaus J. Kunčino viešosios bibliotekos. Atvyko keletas Seimo narių ir Savivaldybės tarybos atstovų.
Svečiai negailėjo pagiriamųjų žodžių žmonėms su regėjimo negalia už jų sutelktumą, optimizmą, norą kuo daugiau sužinoti, išmokti, dalyvauti. Gražiai pagerbta dešimtmetį ansambliui „Puriena“ pašventusi profesionali dainininkė, chorvedė  O. Matusevičiūtė. Už ilgametę nuoširdžią veiklą, kolektyvo meninių gebėjimų ugdymą padėką ir dovanas įteikė Savivaldybės meras A. Vaicekauskas su komanda, Seimo narių, organizacijų, įstaigų atstovai. Sveikinusieji linkėjo sėkmės, sveikatos, ilgų vadovavimo ir kūrybinio įkvėpimo metų. Rankdarbių būrelio dalyvės savo darbus pristatė čia pat parengtoje parodoje.
Renginio pabaigoje visiems dalyviams skambėjo ansamblio „Puriena“ dainos.