Kontaktai

Kontaktai

VšĮ LASS pietvakarių centras
Savanorių pr. 206, LT-50193 Kaunas
Įm. k 134984856
PVM LT100003027516
AB SEB Sąsk. LT 28 7044 0600 0803 5171
Tel. 8 37 731 611
el. p. pietvakariai@lass.lt

Direktorė
Jolanta Kručkauskaitė
Tel. 8 652 65307
 el.p. jolanta@lass.lt

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui 
Grita Strankauskienė
Tel. 8 685 06527 
el.p. grita@lass.lt

Direktoriaus pavaduotojas ūkiui
Darius Grigonis
Tel. 8 685 53 853
el.p. darius@lass.lt

Vyr. Buhalterė
Eglė Kaziukaitienė
Tel. 8 652 80794
el.p. egle@lass.lt

Administratorė
Greta Valkūnienė
Tel. 8 645 10679
el.p. pietvakariai@lass.lt

Filialai:

LASS ALYTAUS MIESTO IR RAJONO FILIALAS
Vilties g. 34, LT-63210 Alytus
Tel. 8 315 70552
el.p. alytus@lass.lt
Pirmininkė
Daiva Markinienė
Projekto vykdytoja
Daiva Markinienė
Mob. 8 674 71829
el.p. mardai.markinien@gmail.com
Projekto vykdytoja Alytaus rajono
Dovilė Blaževičiūtė
Mob. 8 602 80113
el.p. d.blazeviciute@gmail.com

LASS DRUSKININKŲ FILIALAS
Veisiejų g. 17, LT- 66245 Druskininkai
el.p. drs.duc@gmail.com
Pirmininkė
Lilija Sereikienė
Projekto vykdytoja
Lilija Sereikienė
Mob. 8 672 51118

LASS JONAVOS RAJONO FILIALAS
Chemikų g. 136, LT- 55158 Jonava
el.p. jonava@lass.lt
Pirmininkė
Zita Šuliokienė
Mob. 867225687
Projekto vykdytoja
Rūta Jakubauskienė
Mob. 867246069

LASS JURBARKO RAJONO FILIALAS
Kauno 25, LT- 74122 Jurbarkas
Tel.  8 447 52505
el.p. jurbarkas@lass.lt
Pirmininkė
Danutė Šimkutė
Projekto vykdytoja
Danutė Šimkutė

LASS KAIŠIADORIŲ RAJONO FILIALAS
V. Didžiojo 44B, LT- 56119 Kaišiadorys
Tel. 8 346 51688
el.p. kaisiadorys@lass.lt
Pirmininkė
Aušra Gresienė
Projekto vykdytoja
Aušra Gresienė
Mob. 865016581

LASS KAUNO MIESTO FILIALAS
Savanorių pr. 206, LT-50193 Kaunas
Tel. 8 37730304
el.p. kaunas@lass.lt
Pirmininkė
Roma Girnienė
Mob. 864010722
Projekto vykdytoja
Monika Brivinskienė
Mob. 861495317
Projekto vykdytoja
Milda Misevičienė
Mob. 868571399
el.p. milda@lass.lt
Socialinė darbuotoja
Kristina Mačiutaitė
Mob. 864195361
el.p. kristina@lass.lt
Socialinis darbuotojas
Deivydas Kirsanovas
Mob. 863043155
el.p. deivydas@lass.lt

LASS KAUNO RAJONO FILIALAS
Savanorių pr. 206, LT- 50193 Kaunas
Tel. 837 731611
el.p. kaunoraj@lass.lt
Pirmininkė
Vita Černiauskienė
Projekto vykdytoja
Monika Brivinskienė
Mob. 865853081

LASS KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS FILIALAS
Atgimimo g. 1, LT- 69415 Kazlų Rūda
el.p. kazluruda@lass.lt
Pirmininkė
Rūta Burkšaitienė
Projekto vykdytoja
Rūta Burkšaitienė
Mob. 867545953

LASS KĖDAINIŲ RAJONO FILIALAS
J. Basanavičiaus 99, LT- 57351 Kėdainiai
el.p. kedainiai@lass.lt
Pirmininkė
Asta Bobinaitė
Projekto vykdytoja
Asta Bobinaitė
Mob. 868468532

LASS KLAIPĖDOS MIESTO FILIALAS
Šviesos 3, LT- 92317 Klaipėda
Tel. 846 497224
el.p. klaipeda@lass.lt
Pirmininkė
Laima Stelingienė
Mob. 860972281
Projekto vykdytoja
Rita Imbrasienė
Mob. 8 674 48348

LASS KLAIPĖDOS RAJONO FILIALAS
Šviesos 3,LT- 92317 Klaipėda
Tel. 8 46 497224
el.p. klaipraj@lass.lt
Pirmininkas
Antanas Letukas
Projekto vykdytojas
Antanas Letukas
Mob. 8 676 43273
Projekto vykdytoja
Laima Giedraitienė
Mob.  8 684 73730

LASS KRETINGOS RAJONO FILIALAS
J. K. Chodkevičius 10 – 219,LT- 97130 Kretinga
el.p. kretinga@lass.lt
Pirmininkė
Loreta Andronovienė
Projekto vykdytoja
Loreta Andronovienė
Mob. 8 684 73808

LASS LAZDIJŲ RAJONO FILIALAS
Kauno g. 8, LT- 67128 Lazdijai
Tel.  8 318 51635
el.p. lazdijai@lass.lt
Pirmininkė
Onutė Jasinskienė
Projekto vykdytoja
Onutė Jasinskienė
Mob. 8 674 71926

LASS MARIJAMPOLĖS SAVIVALDYBĖS FILIALAS
Bažnyčios g. 19, LT- 68298 Marijampolė
Tel. 8343 92022
el.p. marijampole@lass.lt
Pirmininkas
Šarūnas Kriauzlys
Projekto vykdytoja
Rūta Burkšaitienė
Mob. 867545953

LASS PRIENŲ RAJONO FILIALAS
J. Basanavičiaus g. 16 , LT- 59150 Prienai
el.p. prienai@lass.lt
Pirmininkė
Irena Karsokaitė
Projekto vykdytoja
Irena Karsokaitė
Mob. 864010721

LASS RASEINIŲ RAJONO FILIALAS
Kudirkos g. 6, LT- 60169 Raseiniai
Tel. 8428 51880
el.p. raseiniai@lass.lt
Pirmininkas
Rolandas Baltrušaitis

Projekto vykdytojas
Vika Masalskienė
Mob. 865240292

LASS ŠAKIŲ RAJONO FILIALAS
Kudirkos g. 35, LT- 71125 Šakiai
el.p. sakiai@lass.lt
el.p. lasssakiaif@gmail.com
Pirmininkė
Vitalė Kolegienė
Mob.868339341
Projekto vykdytoja
Erika Stikliuvienė
Mob.865277214

LASS ŠALČININKŲ RAJONO FILIALAS
Architekto g. 5-2, LT- 17116 Šalčininkai
Tel. 8 380 52284
el.p. salcininkai@lass.lt
Pirmininkė
Teresa Volosevič
Projekto vykdytoja
Teresa Volosevič
Mob. 8 674 71374

LASS ŠILALĖS RAJONO FILIALAS
Vytauto Didžiojo g. 17, LT- 75132  Šilalė
Tel. 8 449 74591
el.p. lasssilale@gmail.com
Pirmininkas
Raimundas Pudževis
Projekto vykdytojas
Raimundas Pudževis
Mob. 8 657 96772

LASS ŠILUTĖS RAJONO FILIALAS
Liepų g. 16, LT- 99184 Šilutė
Tel. 8 441 62296
el.p. silute@lass.lt
Pirmininkas
Vytautas Jonikaitis
Mob. 8 650 94150
el.p. decis1960@gmail.com
Socialinė darbuotoja
Šarūnė Urbonaitė
Mob. 8 687 85335
el.p. sarune7911@gmail.com

LASS TAURAGĖS RAJONO IR PAGĖGIŲ FILIALAS
Vasario 16-os g. 8a-2, LT- 72258 Tauragė
el.p. taurage@lass.lt
Pirmininkas
Nerijus Bardzilauskas
Mob. 8 614 57356
el.p. barnerijus@gmail.com
Projekto vykdytoja                                                                                                                   
Renata Savickienė
Mob. 8 677 31738

LASS TRAKŲ RAJONO IR ELEKTRĖNŲ MIESTO FILIALAS
Birutės 7,LT- 21106 Trakai
Tel. 8 528 55056
el.p. trakai@lass.lt
Pirmininkas
Leonard Zachaževskij
Mob. 8 674 71064
Projekto vykdytoja Trakuose
Dalia  Orlovskienė 
Mob. 8 645 09018
Projekto vykdytoja Elektrėnuose
Daiva Šareikienė
Mob. 864569844

LASS VARĖNOS RAJONO SAVIVALDYBĖS FILIALAS
Basanavičiaus g. 27-27, LT- 65190 Varėna
el.p. varena@lass.lt
Pirmininkė
Nijolė Martūnienė
Projekto vykdytoja
Nijolė Martūnienė
Mob. 8 674 52958

LASS VILKAVIŠKIO RAJONO FILIALAS
J. Basanavičiaus a. 11, LT- 70101 Vilkaviškis
el.p. vilkaviskis@lass.lt
Pirmininkas
Gediminas Rašimas
Projekto vykdytojas
Gediminas Rašimas
Mob. 865064653
Mob. 867265220